O nás

Již dva roky pro Vás připravuji stránky www.stopfake.cz, kde pro Vás píši podrobné studie luxusních značek, jak rozeznat originály od padělků.

K vytvoření těchto stránek mě vedlo velké množství padělků luxusního zboží na českém trhu, a to nejen na internetu, ale i v kamenných prodejnách, kde byste padělek vůbec neočekávali. Protože jsem dlouhá léta sběratelkou luxusních kabelek, obuvi i oblečení, a za skvělými kousky neváhám cestovat po celém světě, rozhodla jsem se své znalosti a zkušenosti z této oblasti předat dále, aby český zákazník byl informovaný a nenechal se napálit falešnými prodejci, kterých je v této době opravdu velké množství.

Za dobu trvání stránek se na nás obrátilo stovky zákazníků, kteří si buď nevěděli rady s nákupem, či koupili padělek, nebo si chtěli ověřit originalitu koupeného zboží, které stálo nemalé peníze.

Podařilo se nám zabránit velkému množství podvodných prodejů, zlikvidovat mnoho podvodných stránek a u několika desítek oklamaných zákazníků,  získat od prodejce zpět finanční prostředky.

Tato činnost se tak stala mou hlavní profesní činností, které věnuji téměř veškerý svůj čas.

Tyto všechny aspekty  mě vedly k založení České Unie Proti Padělkům, aby má práce získala větší, profesionálnější rozměr, aby boj proti padělkům byl efektivnější, zákazníci informovanější a abych podpořila poctivé prodejce originálního zboží.

Věřím, že ve spolupráci se zahraničními experty, českými soudními znalci a orgány státní správy, bude naše společnost respektovanou nejen na české, ale i evropské úrovni a stále za námi bude viditelný kus poctivé práce!

Liliana Plačkovová – tvůrce projektu a ředitel společnosti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *