Pro toho kdo ctí kvalitu a řemeslnou práci!

Vážení čtenáři a klienti,

bohužel musím konstatovat, že kvalita známých luxusních značek se velmi zhoršila. V posledních dnech jsem měla v ruce originální zboží několika významných značek…Všechny tyto značky se nechaly zlákat levnějšími výdělky, a podle toho jejich kvalita vypadá. Značky jsou tak sice pro klienty dostupnější, ale jejich kvalita tím utrpěla. Značky sice deklaruji, že šitím v Asii nijak neutrpěly, ale vzhledem k tomu, kolik se k nám dostane zboží těchto značek mohu zhoršující se kvalitu vysledovat. Rozhodně nijak nechci luxusní značky poškodit, neustále si jich vážím, protože jejich zboží je pro mě stále symbolem luxusu a kvality, ale přidávám doporučení, aby se vrátily zpět do Evropy a nechaly tvořit opravdové odborníky, kterých není v dnešní době mnoho. Ale myslím si, že zmíněné značky jsou schopné kvalitní řemeslníky zaplatit.

Proto chci maximálně vyzdvihnout českou značku Ether! Již několik klientek nás kontaktovalo s tím, že si nechaly ušít kabelku na miru a jsou maximálně spokojené. Kabelky jsou ušité z velmi kvalitních materiálu a především vytvořené skutečnými řemeslnými mistry. A vidíte ty úžasné designy?Pokud by Alexander McQueen ještě žil, pak by tuto značku jistě respektoval!

etherDalší detaily schválně přidávat nebudu, koukněte na stránky www.ether.cz a samy si prohlédněte co všechno Vám tato ryze česká značka nabízí. Můj verdikt spočívá v jediném slově: Úžasné!

Pěkný den, L.P.