Ověřování originality

Provádíme především ověřování originality kabelek, obuvi a dalšího módního zboží.

Vyberte si službu, která je vhodná pro Vaši aktuální potřebu.

U každé služby prosím velmi podrobně čtete její popis a podmínky!

1)Posouzení ZDARMA

Posouzení důvěryhodnosti stránek, prodejce,či kamenného obchodu.

Pro koho je služba určena:

Pro každého, kdo má v úmyslu si pořídit značkové zboží a není si jistý důvěryhodností stránek či obchodu ze kterého si chce zboží pořídit.

Jak nás kontaktovat:

Dotazy pište na e-mail: poradna@cupp.cz, velmi rádi vám odpovíme, obvyklá doba odpovědi je do 12 hodin od doručení vašeho požadavku.

————————————————————————————————————————————-

2)Posouzení originality produktu přes e-mail, s fotodokumentací + NOVÁ SLUŽBA POSOUZENÍ DATAKÓDU a jednotlivé dotazy

Posouzení originality na základě fotografií zaslaných e-mailem, posouzení datakódů a zodpovídání jednotlivých dotazů.

Pro koho je služba určena:

Máte doma značkovou věc, a nejste si jistí její originalitou.

Byl vám prodán padělek, od prodejce chcete peníze zpět a nemáte žádné důkazy, nebo si nevíte rady s jejich formulací.

Věc posoudíme, vyhodnotíme, a je Vám zaslán posudek s fotodokumentací cca 2-3 A4, s razítkem naší společnosti. Posudek je zaslán elektronicky či poštou dle Vašeho přání.

Nevýhody:

Říká se, že posouzení dle fotografií nikdy nemůže být stoprocentní. Pokud bychom to měli vyjádřit procentuelně, tak si myslíme, že ze 100% případů může vzniknout 0,1% chybných posudků. Velké množství kvalitních detailních fotografií společně s kvalitním softwarem a hlubokými znalostmi ochranných znaků dokáže nahradit fyzické posouzení. Potvrzují to i zahraniční experti z renomovaných autentifikačních společností, kde si v 99% klienti objednávají právě ověřování přes fotografie. Posudky jsou s podrobnou fotodokumentací, proto velmi dobře slouží při reklamacích.

!!!K posouzení je nutné vždy vystavit posudek, protože až podepsaný a orazítkovaný posudek je průkazným dokladem našeho posouzení. Při tvorbě posudku znovu kontrolujeme veškeré detaily, které by mohly při prvotním posouzení fotografií uniknout. Celkový verdikt tedy nabývá účinnosti až vystavením posudku!!!

Cena: Kč 700,- vč.DPH či EUR 30,- pro SK

Cena za samotné posouzení datakódu a další jednotlivé dotazy: Kč 200,- vč.DPH

Jak službu objednat:

Službu objednávejte na e-mailu objednavky@cupp.cz, do předmětu uveďte „Objednávka 2“ , do mailu uveďte kontaktní údaje a přiložte fotografie – Instrukce co a jak vyfotit u konkrétní značky najdete zde:  Foto manuál , případně dle individuální domluvy.

Veškeré dokumenty zasíláme elektronicky, ale v případě zájmu je možné je zaslat i poštou.  V případě samostatného dotazu či dotazu na kód obdržíte odpověď i s dokladem elektronicky.

 

Pokud jste nenašli službu, která by pro vás byla ta pravá, a například potřebujete posudek od Soudního znalce, či máte jiné přání, neváhejte nás kontaktovat, všechny případy řešíme velmi individuálně. Kontakt: objednavky@cupp.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *