Ověření prodejci

NÁMI DOPORUČENÉ OBCHODY, KDE SE NEMUSÍTE BÁT NAKUPOVAT!

www.net-a-porter.com    netPrestižní anglický obchodní dům s obrovským výběrem luxusních značek. Nabízí oblečení, kabelky, obuv, a mnoho dalšího. Ze značek například Burberry, Michael Kors, Marc Jacobs, Christian Louboutin, Balmain…

www.theoutnet.com

outnet logo Prestižní obchodní dům s velkým výběrem luxusních značek se slevami až 75%. Doporučuji pro milovníky značky Michael Kors, zboží je doplňováno každé pondělí, úterý a čtvrtek, a po nejlepších kouscích a velikostech je velká poptávka, proto doporučuji nabídku pravidelně sledovat.

www.designertraum.com

des

Německý internetový obchod, kde najdete velmi zajímavý výběr dámského i pánského zboží luxusních značek s výraznou slevou. Gucci, Joop, Just Cavalli, Max Mara a mnohé další. Veškeré zboží je pouze v limitovaném množství a velikost, doporučuji dlouho se nerozmýšlet.

www.profilefashion.com

profileAnglický internetový obchod(pod kterým je i rozsáhlá síť kamenných obchodů), nabízí nepřeberné množství luxusních značek. Maximálně doporučuji pro nákup značky Gucci, najdete zde ucelené portfolio této značky!