Nová aplikace pro Apple klienty!

Vážení čtenáři a klienti, nejsem z těch kteří by byli závislí na mobilních aplikacích. Když už se ale objeví něco dobrého, tak to ráda vyzkouším. Momentálně ujíždím na „hubnoucí“ appce Nike Running, která mě nutí běhat dále a dále:-)

Velmi mě potěšila zpráva od prestižního e-shopu www.net-a-porter.com. Tento obchod 13.května spustí speciální mobilní aplikaci The Net Set. Půjde o program pro shopaholiky jako jsem já.  Jedná se o sociální siť, která bude propojovat zákazníky, designéry, značky, a úžasné osůbky které mají zájem o módu. Budete si zde moci vytvořit své vlastní sety a zároveň je nakoupit. Těm kteři znají stránky www.polyvore.com netřeba nic vysvětlovat. Určitě ale o kopii Polyvore nepůjde, The Net Set určitě nabídne i něco víc.

set1

Například zde budete mít možnost se dostat do skupiny „The style council“, což bude sdružení skutečných módních odborníků. Těm, kteří se do skupiny nedostanou bude tato skupina nápomocna při nákupech.

set2Jedinou špatnou zprávou je, že aplikace bude zatím dostupná jen pro zákazníky společnosti Apple, tedy majitele zařízení iPhone, iPad a Apple Watch.

Tak nezbývá než si pořídit iPhone, nebo počkat až se aplikace dostane i na jiná zařízení.

Pěkný večer,L.P.