Christian Louboutin

Christian Louboutin

www.christianlouboutin.com

www.stopfake.christianlouboutin.com

 

louboutin 1

Božská obuv s typickou červenou podrážkou, to je Christian Louboutin!Je snem mnoha žen…některé ženy zaslepené touhou po těchto luxusních botičkách bohužel zakoupí padělek.

Sama značka se velmi intenzivně věnuje potírání výrobců padělků, má dokonce svůj Stopfake projekt, odkaz na stránky projektu máte v záhlaví tohoto článku.I tak se značce nedaří zcela vymýtit tento neduh.

Přitom rozeznat padělek louboutinek není tak těžké. Provedu Vás podrobně detaily, na které když si dáte pozor, tak nenaletíte.

1)Šití

U pravých Louboutinek je šití rovné, čisté, stehy jsou krátké, blízko sebe. Na tuto obuv jsou používány velmi kvalitní nitě, proto se boty nikde nepárají, nitě se nikde netrhají. Nikde nejsou nepravidelnosti.

Zde vidíme krásné čisté a rovnoměrné šití na modelu Flo

louboutin špička 2

2)Podrážka

Typická červená podrážka je poznávacím znamením všech bot značky Louboutin. Výrobci padělků si myslí, že když udělají u bot červenou podrážku a napíší tam Louboutin, tak mají vyhráno, naštěstí je ale dost poznávacích znaků, která Vám pomohou snadno identifikovat pravost Vašich bot.

a)Barva

Barva je výrazná sytá červená s vysokým leskem. Opravdu typická červená, ani světlejší ani tmavší. Výrobci padělků často používají tmavší odstín červené a malý lesk, podrážka bývá spíše matnější.

b)Text

Nejdříve se podívejte na obrázky, poté si projdeme podrobnosti.

Toto je originální Louboutin logo na podrážce

*fotografii přidám, aktuálně provádím výměnu fotek*

Toto je podrážka fake

fake louboutin 3

Text musí být: Christian Louboutin MADE IN ITALY a číslo velikosti bot v EUR velikosti.

Louboutin je psáno psacím písmem(je to podpis tvůrce značky) Christian a Louboutin nesmí být příliš blízko sebe. Velmi důležitý detail se týká písmene L ve slově Louboutin,konkrétně jeho nožičky, která je nahoře zakroucená a tvoří vlastně začátek písmena C, ve slově Christian. Tato nožička musí být zakroucena tak, aby se když se její konec stáčí doleva k základu písmene L, tak aby se ho skoro dotýkala!Ona se ho úplně nedotýká, ale je to opravdu velmi těsné. Na obrázku s fake podrážkou vidíme značnou mezeru mezi koncem nožičky a základem písmene L.

Co se týká nápisu MADE IN ITALY, tak mezi slovy musí být mezery. Padělky mají často MADEINITALY dohromady.

c)Odolnost

Paradoxem je, že podrážka bot-padělků, je odolnější než podrážka originálních bot. Boty Louboutin nejsou primárně určeny na každodenní nošení, proto se podrážka rychle ochodí, poté je dobré si jí nechat podrazit. Vím, že v zahraničí se prodávají speciální podrážky určené přímo na podražení Louboutin bot, ale zda se toto dá sehnat u nás netuším.

Toto jsou speciální podrážky

podlepení louboutin 4

Takto vypadá ochozená podrážka obuvi Louboutin. Při častějším nošení na hrubším povrchu, tak totiž mohou Vaše botky dopadnout velmi brzo.

3)Balení

Christian Louboutin dodává svoje botičky v krabici, s dustbagem a náhradním párem podpatků.

a)Krabice

Toto je originální krabice obuvi Louboutin

box louboutin 6

Krabice je z tvrdého béžového kartonu.

Na krabici je bílé logo Christian Loboutin. Toto logo musí být umístěno ve středu víka krabice a nesmí být příliš velké, nesmí zabírat velkou část plochy. A je psáno šikmo, ne rovně. Důležité je slovo Paris, je v pravé části, dole, ale ne úplně dole. Pokud je slovo Paris v rohu, jde o FAKE!

Po straně, na kratší straně víka krabice je podpis Louboutin. Pokud je zde Christian Louboutin, jde o FAKE!

b)Dustbag

Christian Louboutin k obuvi přidává dustbag, buď jeden větší, nebo dva menší, toto není rozhodující.

Dustbag vypadá takto, ať už jde o dva menší, či o jeden větší, jde o barvu a o text.

dustbag louboutin 6

Barvě je sytě červená, tak jako barva podrážky bot. Jiná barva nepřipadá v úvahu! Nápis je černý, jde o text Christian Louboutin Paris, a je orientovaný spíše do pravé dolní části dustbagu. Nezaujímá příliš velkou část plochy. A nejdůležitější je, že narozdíl od krabice, není nápis šikmo, ale rovně!!!Slovo Paris je blízko slova Louboutin, rozhodně blíže než na krabici, ale ne nijak těsně. Stejně tak ho ale nenajdeme nikde v rohu.

c)Balení podpatků

Pokud dobře vím, tak se obvykle botám Louboutin se dodává náhradní pár podpatků. Podpatky jsou v malinkém dustbagu červené barvy, nikdy ne v plastovém sáčku, pak jde jistě o FAKE!

podpatky dustbag louboutin 7

d)Kartička autenticity

Jednoduchá záležitost, Christian Louboutin žádnou kartičku autenticity k botám nepřidává!!!!!Pokud jste nějakou kartičku dostali, jde na 100% o padělek!

Závěr a můj názor:

Obuv Louboutin zaujímá místo na pomyslném trůnu v králoství všech bot. Toto místo si zaslouží nejen díky svému nadčasovému designu a nepřekonatelné kvalitě, ale i díky tomu, že si za léta své existence zachovala svou tvář. Drží se svých tradic, drží se svého stylu.

Velmi mile na mě působí, že značka nevyrábí žádnou outletovou řadu, tím si drží své renomé a před zákazníky neztrácí svou tvář krásky po které všichni touží, ale  ne všichni ji mohou mít…

Autentifikace obuvi Louboutin není právě jednoduchá, tento článek slouží k lepší orientaci v problematice, opravdové posouzení byste ale měli přenechat odborníkům.  Služby ověřování originality obuvi Christian Louboutin najdete na těchto stránkách v hlavním menu v sekci „Ověřování originality“.